وکیل ملکی

وکیل ملکی در خصوص خرید و فروش آپارتمان و زمین در تهران می باشد با توجه به دعاوی ملک و زمین خواری وکیل ملکی از حق و حقوق شما در برابر ادارات و اشخاص و شرکت ها دفاع میکند .و یا توسط وکالت نامه ای ملک شما را به فروش می رساند .در این بخش قصد داریم تا انواع کلاهبرداری های ملکی را به شما یاد آور شویم چرا که با دانش ثبت و انتقال ملک میتوانید با اطمینان معاملات خود را انجام دهید . وکیل کیانداد با توجه به سابقه خود و وکلای مجرب در حوزه خرید و فروش ، نقل و انتقال دنگ و سهم ، دعاوی ملکی با ادارات و شهرداری میتواند شمارا به بهترین روش ممکن راهنمایی و درصورت تمایل پرونده شما را انجام دهد.

وکیل ملکی
وکیل ملکی

برای مشاهده شرایط و قوانین و مراحل اقدام امور ملکی به پایین صفحه مراجعه کنید .

دعاوی ملکی چیست ؟

وکیلی که در زمینه دعاوی ملکی متخصص می باشد را وکیل ملکی می گویند. دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی است که به طوری به موضوع ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان ارتباط دارد. اموال غیر منقول هم اموالی است که امکان جابجایی و نقل مکان ندارد از قبیل خانه، زمین و …

مواردی که وکیل ملکی در آن تجربه دارد:

  1. رأی دادگاه های بدوی و تجدیدنظر،
  2. رأی اصراری،
  3. نظریه های مشورتی،
  4. رأی وحدت رویه،
  5. نمونه دادخواست و معرفی دعوا،
  6. نشست های قضایی،
  7. رأی شعب دیوان عالی کشور،

در این زمینه و علاوه بر تمام موارد گفته شده در پرونده های ملکی در ابتدا یک وکلای ملکی باید وکیل قراردادها باشد چون که رابطه نزدیک این دو و نیازی که وکیل ملکی به خواندن تخصصی قرارداد دارد غیر قابل انکار است.

خصوصیات وکیل ملکی متخصص در امور ملکی

  1. یکی از مهم ترین معیارهای تشخیص وکیل ملکی با تجربه و خوب، میزان تجربه کاری وی است.
  2. معیار دیگر وکیل ملکی با تجربه دانش حقوقی و تسلط علمی او در زمینه های گوناگون حقوقی، کیفری و ثبتی امور املاک، اراضی و مستغلات است و باید ضمن آشنا بودن با قوانین و مقررات مربوطه، با رأی وحدت رویه دیوان عالی کشور، رأی وحدت رویه دیوان عدالت اداری، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه، نظریات اساتید برجسته علم و حقوق روش های مرسوم محاکم و دادگاه های کشور هم آشنایی کافی داشته باشد.

بیشترین دعاوی ملکی کدام است؟

وکیل پایه یک به عنوان وکیل ملکی با تجربه بیشتر با دعاوی و پرونده های زیر سرو کار دارد:

  1. الزام به تنظیم سند رسمی

آخرین مرحله فروش و انتقال رسمی ملک، حضور دو طرف در دفاتر اسناد رسمی و تنظیم سند رسمی است که به طور معمول فروشندگان به علت های مختلف از انجام آن خودداری می کنند. در این صورت خریدار یا وکیل ملکی با مراجعه به مراجع قضایی، فروشنده را وادار به تنظیم سند رسمی می نماید. در پایان در صورتی که مالک حاضر به امضای سند انتقال به نام خریدار نشود، دادگاه سند انتقال را در دفتر اسناد رسمی به نام خریدار امضا می نماید.

انتخاب کنید 

نیاز به مشاوره رایگان دارم                            درخواست وکیل امور ملکی دارم  

اطلاع از روند شکایت و پروند                       مربوط به امور سند و ملکیت مالک

برای مشاوره با وکیل ملکی خبره و با تجربه به کجا مراجعه کنیم؟

 وکلای پایه یک خبره و با تجربه موسسه حقوقی کیانداد، با سابقه درخشان در ارائه مشاوره های حقوقی و انجام پرونده های بسیار سخت دعاوی املاک، اراضی، مستغلات و آپارتمان ها، بهره مندی از دانش و علم روز، آشنایی کافی با قوانین و مقررات مربوطه، روش های مرسوم دادگاه ها و به پشتوانه رزومه ای قوی، بدون تردید بهترین و مطمئن ترین انتخاب شما موکلین محترم در امور دعاوی ملکی، خدمات حقوقی و ثبتی، مشاوره و وکالت در پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری و دیگر پرونده های شما کاربران با موضوعات گوناگون هستند.

قوانین ساخت و ساز و اراضی راکت در سال 99 تغیر خواهد کرد . برای اطلاعات بیشتر با وکیل ملکی ما تماس بگیرید

سوالات خود  از وکیل ملکی را از طریق فرم زیر ارسال کنید تا توسط 300 وکیل حرفه ای و متخصص در امور ملک ، کلاهبرداری های ملکی، اسناد و واگذاری، دعاوی ادارات و سازمان ها برای اراضی و…. بصورت رایگان پاسخ داده شود.

[gravityform id=”3″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]