وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع از پرونده شما دفاع و حق و حقوق شما را مطالبه می کند. رابطه های نامشروع و اختلافات خانوادگی را وکیل رابطه نامشروع رسیدگی می کند  وکیل رابطه نامشروع در حوزه هی خیانت زن به مرد یا شوهر به همسر می باشد وکیل رابطه نامشروع تلاش میکند . تا اتهام های وارده بر متهم رابطه نامشروع حل و فصل و متهم رابطه نامشروع را تبرئه نماید . روابط میان افراد به دو دسته شرعی و قانونی و روابط غیر شرعی و غیر قانونی تقسیم می شود.

در کشور ما با توجه به وجود محدودیت های مذهبی و دینی، داشتن رابطه با نامحرم جرم محسوب می شود.

خود رابطه دارای درجه بندی متفاوت و متنوعی است،برقراری تماس تلفنی،چت،دریافت و ارسال تصاویر و ویدئو، دست دادن،بوسیدن،خلوت با نامحرم و داشتن رابطه جنسی به صورت کلی خلاف قانون و دارای مجازات مشخص است.

وکیل رابطه نامشروع وکیلی است که با تسلط به قوانین کشور و محدودیت های شرعی و دینی می تواند به مردم در حل و فصل این پرونده ها مشاوره و راهنمایی دهد.

نظر به اهمیت اجتماعی پرونده های رابطه نامشروع و تاثیر قابل توجه پامدهای این پرونده ها توصیه می شود.

که در پرونده های روابط نامشروع حتما از مشاوره،راهنمایی و خدمات قضایی وکیل رابطه نامشروع استفاده گردد.

برای مثال اتهام رابطه نامشروع به یک زن شوهردار می تواند زندگی زناشویی،کاری و اجتماعی زن را دچار اختلال و تزلزل و گاه نابودی کند.

مؤسسه حقوقی کیانداد با استفاده از وکلای خبره دارای سابقه مستمر فعالیت در پرونده های روابط نامشروع می‌تواند. در حفظ آبرو و جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان در این حوزه خدمات گسترده‌ای را ارائه نماید.

خدمات ارائه شده وکیل رابطه نامشروع:

مشاوره و آموزش محدودیت‌های قانونی و شرعی در روابط توسط وکیل رابطه نامشروع

ارزیابی و موفقیت سنجی پرونده روابط توسط وکلای پایه دادگستری

مشاوره و طرح دعوای رابطه نامشروع

دفاع مؤثر و تخصصی در پرونده رابطه نامشروع

تنظیم و نگارش لایحه فنی تخصصی دفاعیه

شکواییه توسط وکیل رابطه نامشروع

تجدید نظرخواهی از آرای دادگاه ها در زمینه دعاوی روابط نامشروع.

مدارک لازم برای اثبات رابطه نامشروع

روش اول: ثابت کردن جرم رابطه نامشروع به راحتی ممکن نیست، برای این کار بهترین روش اقرار مرتکب است در این روش اثبات جرم به راحتی انجام شده و دیگر درگیر جلسات دادگاه نخواهد بود.

روش دوم: برای ثابت کردن رابطه نامشروع وجود شاهد است. این نوع روش خیلی سخت بوده چون عادل بودن شاهد و همینطور درستی حرف های او باید برای دادگاه محرز شود.

روش های دیگری برای ثابت کردن از قبیل، فیلم، عکس، پیامک و چت وجود دارد. همه این موارد موجب می گردد قاضی به این نتیجه برسد که رابطه نامشروعی صورت گرفته است. در قانون جدید، علم قاضی یکی از ادله اثبات است و بااین مسائل می شود قاضی را به علم این قضیه رساند.

مدارک لازم برای شکایت رابطه نامشروع

برای ثبت شکایت باید مدارک هویتی از جمله شناسنامه، کارت ملی، عقدنامه را همراه داشت. شما باید دلایل خود را در برگه ثبت شکایت نام برده و مدارک یا شاهدان خود را معرفی نمایید.

مراحل شکایت کیفری رابطه نامشروع

رابطه نامشروع  از جرائم کیفری محسوب می شود و باید بر مطابق آیین دادرسی کیفری و در دادسرا یا دادگاه کیفری طرح شود. در صورتی که زوج از همسرش به دلیل رابطه نامشروع جسمانی شکایت داشته باشد باید مستقیماً در دادگاه اعلام جرم کند ولی در صورتی که مدعی رابطه نامشروع غیر جسمانی و تنها از طریق پیامک و اینترنت باشد باید به دادسرا رجوع نماید.

وکیل رابطه نامشروع به شما مشاوره رایگان از طریق شبکه های اجتماعی و تلفنی جهت دفاع از خود می دهد. در نظر داشته باشید که وکیل رابطه نامشروع تنها برای خیانت همسر نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر با وکیل رابطه نامشروع موسسه کیانداد تماس بگیرید

 

سوالات خود را از ما بپرسید

میتوانید با ارسال سوالات در پایین صفحه از ۱۰۰ وکیل رابطه نامشروع در تهران پاسخ و بهترین راه حل را بگیرید

مقالات رابطه نامشروع

امور حقوقی خود را به بهترین وکلای متخصص و کارآزموده بسپارید

خدمت حقوقی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *